Нарада з керівниками комунальних служб

26 червня у приміщенні Бориславської міської ради відбулась нарада з керівниками комунальних служб міста, яку провів міський голова Ігор Яворський та керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький.
У зв’язку з трагічними подіями в нашому місті, для вшанування двох місцевих захисників Вітчизни Андрія та Володимира, розпочали нараду із хвилини мовчання.

 

Міський голова подякував усім комунальним підприємствам, які взяли участь у наведенні порядку в місті з приводу трагічних подій. Зокрема, керівнику КП «Зелений світ» Любові Голубіцькій, також приватним підприємцям, які долучилися до даних робіт та керівнику і працівникам підприємства «ЕКО-МІСТО», які до роботи вийшли навіть недільної пори, адже це мінімальне, що ми могли зробити вшановуючи пам'ять наших Героїв-співвітчизників.

Керівник КП «ЕКО-МІСТО» Михайло Щербанік доповів про виконані та заплановані роботи щодо забезпечення відповідного проїзду автотранспортом дорогами міста.
Директор КП СОК «Нафтовик» Василь Криворучишак повідомив про те, що проводились роботи щодо утримання футбольного поля, ремонту лавок на трибунах, а також подав інформацію про заплановані роботи по влаштуванню майданчика зі штучним покриттям. Цього року планується збудувати майданчики такого типу для двох тенісних кортів. Щодо коштів, то відповідно до програми 90 % - фінансування з державного і обласного бюджетів і лише 10 % з місцевого бюджету, що є безумовно важливим шансом для розвитку спорту на території м. Борислава, яким треба скористатися. Один із майданчиків тенісного корту, планується зробити з покриттям, завдяки якості якого корт отримає сертифікат, де можна буде проводити змагання міжнародного рівня. Ще планується організувати майданчик для волейболу на вулиці, баскетболу, бадмінтону, ручного м’яча та футболу. Розглядається також на перспективу участь в інших програмах по розвитку стадіону, що дає надію на якісні умови для розвитку спорту в нашому місті.

Керівник КП «Зелений світ» Любов Голубіцька проінформувала про проведену підприємством роботу із зрізки та кронування дерев та інші роботи для покращення благоустрою в місті.
Усі присутні керівники прозвітували про виконання завдань за минулий тиждень та виконані роботи згідно протокольного доручення з минулої наради та отримали доручення на наступний тиждень.

Additional information