Громадське обговорення з приводу львівського сміття

27 червня, у сесійній залі міської ради відбулися громадські обговорення з приводу рішення обласної комісії техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС), що стосується завезення твердих побутових відходів на територію бориславського сміттєзвалища.


До м. Борислава приїхали Зозуля Тарас – т. в. о. директора обласного департаменту ЖКГ, Іван Рудницький – депутат Львівської міської ради, директор департаменту поводження з відходами та начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Розпочав обговорення міський голова Ігор Яворський. Ним був зачитаний текст засідання протоколу № 10 позачергового засідання Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 червня 2017 року, в якому зобов'язувалося місто Борислав приймати сміття з м. Львова.

Бориславці висловили свою думку щодо незадовільного екологічного стану в місті, а саме: проблема із загазованістю, ліквідації наслідків нафтовидобутку та багато інших, які потребують нагального вирішення.
Також йшлося про те, що в м. Бориславі дуже багато невирішених соціальних та інфраструктурних проблем, а саме: відсутність моста через річку Тисмениця на вул. Вояків ОУН УПА, незадовільний стан Барабського моста, стан доріг та інше. Все це на думку громадських активістів є причиною недостатнього співфінансування з бюджетів вищих рівнів, а саме – обласного та державного.

Additional information