Святкування Івана Купала

Свято Івана Купала або Купайла - це традиційне українське свято, яке відзначається в ніч з 6 на 7 липня і є одним із чотирьох головних свят сонячного календаря.

Здавна Купалу святкують у всіх регіонах України. Відзначають це свято на природі, переважно біля водойм.А головними атрибутами свята є стихії вогню та води. Сучасне свято Івана Купала зберегло деякі традиції минулих поколінь.


Цього дня традиційно влаштовуються масові гуляння біля річок, озер та ставків. Борислав - не є виключенням. Отож, 6 липня заплановане дійство поблизу паркового озера. На всіх присутніх чекає тематична програма відзначення традиційного українського свята восучасненому форматі. Розпочнеться вечір Купали із невеликого театрального дійства, присвяченого історії Купала із зануренням у яскраве язичницьке минуле наших пращурів, яке плавно перейде у вікторину.

Управління культури та відділ освіти обіцяють насичену програму – інтерактивні ігри для молоді із призами та нагородами, спортивні змагання, водяні перегони на катамаранах для справжніх сміливців, які не бояться надприродної сили повелителя водяної стихії Нептуна.
Серед найцікавіших та найочікуваніших дійств буде запалювання вогнища і стрибки через нього закоханих пар. Незаміжні дівчата зможуть позмагатися між собою у майстерності плетіння квіткових головних уборів та поворожити на судженого, пускаючи купальські віночки у воду.
А ще буде багато музики, виїзна торгівля і багато позитиву! Приходьте і бавтеся однією великою бориславською громадою!

Additional information