Відбулась сесія

29 червня відбулась 29 сесія 7 демократичного скликання Бориславської міської ради.
В залі були присутні 19 депутат, необхідна кількість для початку роботи сесії. Розпочали свою роботу депутати та всі присутні із хвилини мовчання, для вшанування загиблих місцевих мешканців в зоні АТО.
Після чого першочергово на сесії були розглянуті фінансові питання.

Про внесення змін в додатки 1,2,3,4 до рішення міської ради від 23.12.2016 року N498 про міський бюджет міста Борислава на 2017 рік за загальним та спеціальним фондом доповідав начальник фінуправління міської ради Юрій Петрів.
Одноголосно депутатами було прийнято рішення про дозвіл відділу освіти міської ради на внесення змін до кошторису доходів і видатків за загальним фондом та про затвердження програми розвитку освіти міста Борислава та смт. Східниця на 2017-2020 роки, про що надала інформацію начальник відділу освіти Бориславської міської ради Елла Качмарчик.
Розглянуто рішення про затвердження положення про управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради в новій редакції, про що доповіла на сесії Ірина Клонцак – начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради.
В обговоренні цього рішення взяли участь депутати міської ради Зелінський Р., Струс Я. та Спас А. Прийнято пропозицію – на наступну чергову сесію внести зміни до рішення, доповнивши Положення пунктами щодо контролю за майном та його збереженням.
Також Ірина Дмитрівна доповіла про затвердження положень про відділи, службу містобудівельного кадастру у складі відділу архітектури та містобудування та штатну чисельність управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради в новій редакції.

Про дозвіл центральній міській лікарні м. Борислава на внесення змін в кошторис доходів та видатків за спеціальним та за загальним фондами на 2017 рік доповіла Наталія Дуб - заступник головного лікаря центральної міської лікарні.
Б. Романів – в. о. начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради доповів по рішенню про надання дозволу комунальному підприємству «Вододар» та комунальному підприємству Бориславводоканал» на укладання договору про встановлення сервітутного користування майном. Також інші питання з цього блоку були прийняті на розгляді сесії.
Наступним блоком питань, які висунули на сесію, були питання врегулювання земельних відносин. По цих питаннях доповідали: депутати міської ради Сорока І., Герман Д., Шумило Б. та інші.
Всього розглянуто 16 питань. Не в усіх рішеннях депутати дійшли згоди, деякі з рішень спричинили конфлікт інтересів. Ряд їх було повернуто на перегляд.
Наприкінці сесії розглянули інші питання з блоку «Різне». А саме: Звернення депутатів Бориславської міської ради щодо фінансово-економічного стану КП «Бориславтеплоенерго». По цій темі перед присутніми виступив начальник КП «Бориславтеплоенерго» Богдан Дубас, який доповів про складну ситуацію на підприємстві, її причини та передумови та запропонував можливі шляхи вирішення фінансово-економічних проблем.

Additional information