Про семінар щодо проведення пілотної інспекційної кампанії по виявленню фактів незадекларованої праці

Протягом липня - серпня в 4-х областях України, в тому числі Львівській області, які визначені в пілотному проекті Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» проводяться семінари за участю Головного управління Держпраці.


30.06.2017 в сесійній залі Бориславської міської ради відбувся такий семінар з суб’єктами підприємницької діяльності нашого міста. В роботі семінару брали участь: заступник міського голови – Солоненко С.Д., представники головного управління Держпраці у Львівській обл., Бориславського міського центру зайнятості, Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області , Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області, управління праці та соціального захисту населення, більше 30-ти суб’єктів господарювання.
Основне питання семінару - роз’яснення роботодавцям, працівникам та іншим групам населення мети проведення у Львівській області пілотної інспекційної кампанії щодо виявлення фактів незадекларованої праці в суб’єктів , які здійснюють господарську діяльність в галузі торгівлі та будівництва. Головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області - Веліахмедов Б.З. також інформував про новий порядок здійснення Державного контролю за додержанням законодавства про працю, про нові штрафи за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та неналежне оформлення трудових відносин з працівниками.
Учасники семінару були проінформовані про надання послуг міського центру зайнятості (Стецун А.І.), про правильність заповнення звітів ЄСВ (РубашО.Я.), про проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи з питань легалізації виплати заробітної плати та підвищення рівня мінімальної зарплати (Бучок Л.С.). Проведено обговорення, надані відповіді на запитання.
Про дату і місце проведення наступних семінарів буде повідомлено на офіційному сайті міської ради та в народному часопису «Нафтовик Борислава».

Робоча група з питань легалізації
виплати заробітної плати та зайнятості
населення

 

Additional information