Відбулись громадські обговорення

6 липня 2017 року о 16:00 год в приміщенні сесійної зали Бориславської міської ради відбулися громадські обговорення щодо будівництва заводів на ділянках, що придатні для розташування об'єктів поводження з ТПВ за участі представників інвесторів.Розпочав обговорення в. о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин.


До м. Борислава приїхали представник Львівської обласної державної адміністрації Назар Сорока - начальник відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами, Марія Суха - начальник відділу просторового планування Департаменту архітектури та розвитку містобудування. Також були присутні представник інвестора та юрист. Вони презентували перед громадою проект заводу по переробці ТПВ. Подали схематично розробки комплексу утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області: концепцію технологічної схеми підприємства, параметри роботи сортувальної лінії, схему сортування змішаних ТПВ, схему виробництва RDF-палива та можливі досягнуті результати. 
Представники громадськості, депутати вкотре озвучили велику кількість проблемних питань міста, що стосуються екології та інфраструктури. У звязку з цим були зауваження щодо недоцільності будівництва такого заводу на території міста.

Additional information