Борислав звітує журналістам.

2 жовтня відбулася традиційна прес-конференція міського голови м Борислава Володимира Фірмана за участі першого заступника міського голови Романа Дурбака та секретаря міської ради Ігоря Мельника.

 

 

Розпочинаючи прес-конференцію міський голова представив журналістам свого першого заступника Романа Володимировича Дурбака: «В ньому поєднались молодість та професіоналізм. Роман Володимирович – активна молода людина, яка багато чого досягла в своєму житті.

І я думаю, що не помилився - Бориславу саме такі керівники й потрібні, з власною думкою та достатнім рівнем знань. А головне – у Романа Володимировича є бажання працювати.»

 

 

Міський голова подякував всі тим, хто долучився до підготовки святкування 625-річчя Борислава та прокоментував перспективи нашого міста після проведення тут Міжнародного Форуму нафтовиків, де були присутні гості з Великобританії, Німеччини, Бельгії, Польщі, Італії, Росії. Це дасть можливість Бориславу вже незабаром побачити практичні позитивні результати.

 

Журналістами зазначено часту присутність міського голови на різних заходах у місті. Він вітає дитячі садочки з ювілеєм і, водночас, вирішує проблеми щодо різних сфер господарства міста.

 

Обговорювалось питання доріг, водопостачання міста та енергозбереження. Роман Дурбак відповів на питання щодо очищення двох бориславських озер: в міському парку та озері в мікрорайоні Тустановичі.

 

Велась мова й про гуманітарні перспективи міста. Видаються книги про Борислав, створюється великий музей, готується туристичний план розвитку міста. Борислав ще має до чого іти. Але кроки вже реальні і видимі.

 

Конференція тривала близько двох годин. Участь прийняли: Інформаційне агентство «ЗІК», Телерадіокомпанія «БТБ», щотижневик «Каменярі», народний часопис «Нафтовик Борислава», Радіоредакція «Слово», газети «Тустань», «Трускавецький вісник», «Франкова криниця Підгір'я», «Високий замок».

Additional information