Відбулась нарада з керівниками комунальних служб

10 липня у приміщенні Бориславської міської ради відбулась нарада з керівниками комунальних служб різної форми власності.
Розпочав нараду в. о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин. Керівники по черзі прозвітували про виконані доручення за минулий тиждень, розглянуто різнобічні господарські питання міста.

Зокрема, говорилося про підняття тарифу на маршрутних автобусах для пільгових категорій населення та непоінформованість та й пряму незгоду пасажирів, які належать до цієї категорії щодо змін в оплаті, про що поінформувала головний спеціаліст відділу економіки та торгівлі міської ради Наталія Шкумбатюк.

Проблематику робочого процесу в функціонуванні теплотрас та місцевих котелень підняв на нараді Богдан Дубас, керівник КП «Бориславтеплоенерго». Проблемною залишається робота котельні по вул. ОУН УПА. Вирішуються питання заготовки палива на зиму. На роботу підприємства вплинули і минулотижневі хакерські атаки на програмне забезпечення - деякі програми вийшли з ладу. Ці нюанси в процесі вирішення, вживаються заходи з відновлення робочого режиму.

Директор КП «ЕКО-МІСТО» Михайло Щербанік доповів про проведену роботу та плани на поточний тиждень. В суботу, 8 липня, почалися роботи з вимощення бруківки по вул. Трускавецькій. На цей тиждень Михайло Щербанік звернувся з проханням до всіх комунальних служб працювати комплексно. Потрібно ліквідувати витік води по вул. ОУН УПА та вул. Грушевського. Також проводиться обрізка та викорчовування дерев, косіння трави, ремонт доріг та інша господарська робота.

Керівник КП «Зелений світ» Любов Голубіцька проінформувала про проведену підприємством роботу, наведення порядку проводиться відповідно до встановленої перед підприємством черговості. Робота по косінню трави проводиться організовано та в міру можливостей.
Та на деяких вулицях і не скажеш, що проводилось косіння, оскільки поруч є приватні недоглянуті території, відповідно потрібно звертатися до власників, щоб організувати там порядок.
В. о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин нагадав, що відповідно до законодавства власники приватизованих квартир несуть відповідальність за збереження будинку та утримання прибудинкової території.
Увага на нараді була приділена питанням системної та прогнозованої роботи інших комунальних служб міста та забезпечення високої якості і надійності надаваних населенню послуг.
За результатами наради керівники комунальних підприємств отримали відповідні завдання та доручення на цей тиждень.

Additional information