Звітували працівники Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Про свою роботу на території Борислава, підводячи підсумки дворічної діяльності говорили працівники Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі й бюро. Так, Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіла про основні види діяльності центру, про те, що більше вісім тисяч громадян скористалися можливістю отримати правову допомогу від центру.

 

З них майже десятій частині забезпечена можливість захищати свої права за допомогою адвоката. Директор центру також подякувала присутнім за співпрацю. Вона наголосила на тому, що успіх роботи центру полягає у невід`ємній взаємодії із усіма соціальними та правоохоронними інституціями, які є у Бориславі, за сприянням, звичайно, очільників міської ради. Для кожного від пані Марії знайшлося тепле слово: заступнику міського голови Роксоляні Гарасимів – за готовність допомогти вирішити проблему будь-якого характеру, начальнику служби у справах дітей Ганні Подставек та директору ДБ «Оріана» Ірині Костирі – за довіру й надійність, Наталії Бараняк – за креативність у підходах під час організації та проведенні заходів правопросвітницького характеру, директору центру зайнятості Анатолію Стецуну – за відкритість, старшому інспектору Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції старшому лейтенанту внутрішньої служби Батюку Володимирові – за мобільність. Слова подяки також пролунали і на адресу працівників Бориславського відділення Пенсійного фонду України, територіального центру обслуговування населення та охорони здоров`я. Відрадно, що під час заходу Марія Николаїшин також подякувала і представникам ЗМІ.
Заступник начальника відділу «Бориславське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Фурдзин Руслан надав інформацію, яка кількість громадян змогла отримати правову допомогу, в тому числі скільки людей змогли захисти свої права та інтереси, скориставшись послугами адвокатів, які залучені до системи надання безоплатної вторинної правової допомоги. А, саме: було зареєстровано 839 звернень клієнтів, 85 із них написали письмову заяву про надання БВПД, проведено 120 різноманітних заходів.
Анна Маслей – головний спеціаліст відділу «Бориславське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіла про правопросвітницькі заходи, проведені бюро правової допомоги спільно із партнерами.


Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роксоляна Гарасимів окреслила важливість діяльності центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для жителів міста. Вона наголосила на тому, що ця важливість виходить із повсякденної рутинної роботи працівників бюро на території Борислава.
Директор ДБ «Оріана» Ірина Костира підсумувала роботу відділу «Бориславське бюро правової допомоги» з питань захисту прав дітей, зокрема надала інформацію про кількість успішних справ, за якими представництво інтересів дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснювалось адвокатами із системи безоплатної вторинної правової допомоги та працівниками центру.
Наталія Бараняк – директор Бориславської міської централізованої бібліотечної системи повідомила присутніх про співпрацю зі Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, котра здійснюється в рамках підписаного в грудні 2016 року Договору про співпрацю. Крім того, вона розповіла про започаткування діяльності мобільного консультативного пункту на базі бібліотечної системи, проведення спільних правопросвітницьких заходів, зокрема, в рамках Тижня права та до Міжнародного Дня захисту дітей.
Старший інспектор Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції старший лейтенант внутрішньої служби Батюк Володимир розповів про проведені заходи спільно із працівниками Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які відбувають покарання без позбавлення волі.
Представники Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області та Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловили свої пропозиції щодо поглиблення співпраці із Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема, із його відділом «Бориславське бюро правової допомоги».

Additional information