Відбулась сесія

11 липня 2017 року відбулося засідання 30 позачергової сесії Бориславської міської ради сьомого демократичного скликання. Провів сесію в. о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин.
В порядку денному розглянули фінансові та інші господарські питання. Сесія відбулася за участі 23 присутніх депутатів.


По першому блоку питань виступили: Ю.Петрів – начальник фінансового управління міської ради, який доповів про внесення змін в додатки 1,2,3,4,5 до рішення міської ради від 23.12.2016 року No498 „Про міський бюджет міста Борислава на 2017 рік” за загальним та спеціальним фондом. Після нетривалого обговорення, в якому взяли участь депутати міської ради: В.Руднєв, Б.Городиський, А.Спас та начальник управління культури Р. Тарнавський - рішення було прийняте.
Начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради Ірина Клонцак доповіла про припинення закритому акціонерному товариству «Діброва» права постійного користування землею на вул. Дрогобицькій, 94 та про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та про надання дозволу Бориславській міській раді на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Потік, 5 у м. Бориславі.

У блоці питань "Різне" розглянуто ряд актуальних питань та прийнято певні доручення.
Зокрема, з приводу Звернення щодо скасування вироку Печерського районного суду м.Києва від 27.06.2017 р. у справі No757/31337/16-к, за яким засуджено стрільця-гранатометника Яворського Ігоря Орестовича- доповів Леонід Федевич. Дане звернення всі депутати підтримали одноголосно.

Проблему із аварійними деревами порушив депутат міської ради В.Піх. Прийнято протокольне доручення – на чергову сесію в липні начальнику відділу цивільного захисту, оборонної роботи та охорони довкілля міської ради В.Прідуну надати інформацію щодо вирішення проблеми із аварійними деревами в місті.

Депутат міської ради Андрій Спас поінформував з приводу перейменування вулиці Тернавки на вулицю Ірини Сеник. Так як рішення про перейменування прийняте, а таблички із новою назвою відсутні і по сьогодні. Прийнято протокольне доручення - КП «ЕКО-МІСТО» та балансоутримувачам будинків на вул. Ірини Сеник виготовити та встановити аншлаги із новою назвою вулиці.

Інформацію щодо ремонту дороги після заміни водогонів на вул. В. Великого надав в. о. начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Б. Романів. Він також поінформував про стан дороги на вул. С. Бандери. В результаті обговорення прийнято протокольне доручення – управлінню житлово-комунального господарства вивчити ситуацію щодо виконання робіт підрядником на вул. С. Бандери, а також стан дороги на вул. Дорошенка.
У зв’язку із численними зверненнями мешканців вулиці Шевченка щодо розміщення вежі мобільного зв’язку на території району електромереж, за пропозицією депутата міської ради Л. Голубіцької прийнято протокольне доручення – начальнику Бориславського РЕМ Ю. Косару на чергову сесію надати інформацію щодо вставлення даних вишок мобільного зв’язку.

За ініціативою депутата міської ради В. Руднєва прийнято протокольне доручення – начальнику та головному інженеру ЖЕКу No3 прозвітувати про роботу за І півріччя 2017 року на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства.

Також на сесії обговорювали питання щодо комісійної плати (послуги банку) за комунальні послуги, про що доповів депутат міської ради А. Спас, якому запропоновано підготувати звернення депутатів міської ради до надавачів послуг та керівників банків для врегулювання даної ситуації.

Проблему із прибиранням цвинтарів підняв депутат міської ради Р. Яворський. За пропозицією Р. Зелінського (після реєстрації Статуту територіальної громади та органів самоорганізації населення), кладовища Губич і Мразниці можна буде передати на обслуговування квартальних комітетів.

Additional information