Борислав прийняв делегацію з Польщі

Сьогодні, 12 липня, в приміщенні Бориславської міської ради відбулася зустріч з польською делегацією учнів, студентської молоді та їх наставників з міста Валбжиха.
Провели зустріч в. о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, начальник відділу гуманітарної політики Роман Тарнавський.

Роксоляна Гарасимів звернулася з вітальним словом, в якому подякувала гостям за приїзд, вказала, що обмін такими візитами - це обмін культур, що є надзвичайно важливим для молодого покоління. Адже саме молодь буде будувати надалі добросусідські відносини між Польщею та Україною.
Пані Роксоляна акцентувала увагу на тому, що Борислав - єдине місто у світі, яке знаходиться безпосередньо на нафто-газовому родовищі. Вона подякувала організаторам поїздки, зокрема, Адаму Петровському, який родом з м. Борислава. Також висловила подяку пані Кристині Краснопольській, директору польської школи в м. Бориславі, за організацію зустрічі польської делегації.
В. о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин також висловив подяку делегації за приїзд. Вказав, що такі візити зміцнюють суспільно-політичні зв'язки наших країн. За його словами: "на міжнародній арені Польща і Україна є однодумцями. Так само як свого часу Польща намагалася увійти до складу Європейського союзу, так зараз Україна робить послідовні кроки для того, щоб українці стали членами європейської родини."
Роман Тарнавський поінформував наших польських гостей про спільне минуле поляків та українців, що проживали на теренах старовинного міста Борислава. Також пан Роман розказав про спільні проекти м. Борислава з гміною Санок по програмі транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014 - 2020".
Привітала гостей в. о. начальника відділу освіти Майя Гоц, яка вказала, що також будуть організовуватись поїздки молоді з м. Борислава у Польщу з метою культурного обміну.
На завершення представники Польщі й України обмінялися сувенірами на згадку, залишилися задоволені живим спілкуванням, обміном традицій та домовились про зустрічі на перспективу.

Additional information