Відбулась апаратна нарада

17 липня у залі засідань виконкому міської ради відбулась традиційна апаратна нарада, яку провів в. о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин за участі заступників міського голови Світлани Солоненко та Роксоляни Гарасимів, в. о. першого заступника міського голови Володимира Прідуна та керівників виконавчих органів міської ради.
Нарада відбулась за участі представників регіональних ЗМІ.


Під час наради керівники прозвітували про роботу відділів і управлінь та виконання завдань згідно протокольного доручення за минулий тиждень.
Головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак поінформував присутніх про те, що в них померло двоє працівників: лікар-стоматолог (після тривалої хвороби) та інженер-енергетик (після загострення хронічного захворювання). Також вночі з суботи на неділю біля Тустановецького озера сталося масштабне ДТП, внаслідок якого до місцевої лікарні поступило троє пацієнтів. Один з них отримав амбулаторне лікування, а двоє пацієнтів поступили в достатньо важкому стані. Також головний лікар наголосив, що 26 липня з 9:30 год в пункті прийому крові в центральній міській поліклініці по вул. Куліша проводитиметься забір крові для постраждалих бійців в зоні АТО. Всім бажаючим прохання заздалегідь зареєструватись за тел.: 5-04-94 (заст. по лік. роботі) для уникнення очікування черзі. З собою обов’язково мати паспорт. Забір крові відбудеться за участі виїзної бригади з обласної станції переливання крові.

Прозвучали також інші актуальні питання, що стосуються життя міста. Зокрема, щодо соціальної сфери − призначення субсидій, структури заборгованості по місту, розподіл путівок для пільгових категорій та інше, доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Цапів Ірина. Начальник фінансового відділу Бориславської міської ради Петрів Юрій доповів про стан місцевого бюджету та виконання бюджету за сім місяців та відносно року.

В. о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Тарнавський Роман поінформував про те, що на минулому тижні працівниками бориславської бібліотечної системи було проведено 11 заходів. Щодо мікропроектів, то почалися роботи з утеплення фасаду школи мистецтв, в історико-краєзнавчому музеї продовжується ремонт виставкового залу та проводяться інші поточні роботи .
Ганна Подставек начальник Служби захисту дітей повідомила на нараді, що станом на 1 липня в м. Бориславі всього всиновлено 18 дітей, з них − менше 3-ох років - 7 дітей і більше 3-ох років - 11 дітей.
Представники виконавчих органів міської ради прозвітували також про інші виконані завдання та поінформували про заплановані роботи на цей тиждень.

Additional information