Ювілейні Загальні Збори Асоціації міст України

27-28 вересня міський голова м. Борислава Володимир Фірман був присутній на 20 Ювілейних Загальних Зборах Асоціації міст України, що відбулись в м. Києві

В рамках урочистостей був присутній Президент України В.Ф. Янукович, який привітав Асоціацію міст України та вручив її представникам державні нагороди.

 

 

В заході взяли участь 396 міських голів з усіх областей, що представляли більше 20 млн. жителів України, а також народні депутати України, керівники парламентських комітетів, міністри, експерти, науковці.

 

 

Метою зборів було налагодження співпраці та вироблення спільної позиції Уряду та Асоціації міст України у питаннях розвитку місцевого самоврядування, реформування законодавства, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад..

 

Було подано більше 100 пропозицій до органів державної та прийнято Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення нагальних проблем місцевого самоврядування, де досить суттєвим для міста Борислава являється пункт про підвищення фінансової спроможність місцевого самоврядування шляхом внесення змін до бюджетного та податкового законодавства в частині закріплення за місцевими бюджетами додаткових дохідних джерел та підвищення частки місцевих податків і зборів в структурі надходжень бюджетів.

Additional information