Центр зайнятості знову "відкриває двері"

В пошуках високооплачуваного заробітку багато мешканців нашого регіону готові змінити місце проживання. Трудова міграція – це характерний процес для ринку праці і залежить від наявності роботи. За статистикою, десь кожний шостий українець замислюється про виїзд за кордон. З метою попередження негативних наслідків, пов'язаних з міграцією, фахівці Бориславського міського центру зайнятості вважають доцільним інформувати наших громадян як про позитивні, так і про негативні сторони цього процесу.
В середу, 19 липня 2017 року, в рамках проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості та тижневика «Під одним дахом» на зустріч з безробітними був запрошений завідувач Бориславського МС ГУДМСУ у Львівській області Олег Михайлович Мороз, який кваліфіковано та змістовно розповів про роботу місцевої міграційної служби, порядок отримання біометричних закордонних та українських паспортів. У ході розмови Олег Михайлович відзначив, що міграційні настрої серед українців залишаються дуже високими, особливо це відчутно після отримання безвізового режиму для України. Також він наголосив присутнім, що безвізовий режим не передбачає можливості роботи за кордоном без отримання інших дозвільних документів.
А ми в свою чергу хочемо зазначити, що роботи в місті Бориславі та нашому регіоні вистачає на будь-який смак. Чекаємо на бажаючих її знайти.

Олена Шевченко,
начальник відділу активної підтримки безробітних Бориславського МЦЗ

Additional information