Відбулось чергове засідання виконкому

20 липня 2017 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На розгляді було винесено 8 питань порядку денного.
Перед початком розгляду кожного проекту було заслухано пояснення доповідачів щодо доцільності прийняття конкретного рішення.


Основні з них:
Про погодження Програми правової освіти населення міста Борислава на 2017 – 2018 роки, доповів головний спеціаліст відділу правового забезпечення міської ради, відповідальний секретар адмінкомісії Сащук Мар’ян Михайлович. Цей проект рішення був розроблений на основі розпорядження голови Львівської облдержадміністрації на виконання Закону України про місцеве самоврядування та Указу Президента "Про Національну програму правової освіти населення".
Про коригування тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення у частині для КП «Бориславтеплоенерго», доповіла Курик Ірина Дмитрівна – головний спеціаліст відділу економіки та торгівлі міської ради.
Про затвердження висновку виконавчого комітету міської ради як органу опіки та піклування про можливість виконувати опікунські обов’язки та про дозвіл управлінню праці та соціального захисту населення міської ради на звернення до Бориславського міського суду з поданням про призначення опікуна над недієздатною особою; про внесення змін у рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 03 листопада 2016 року № 271 «Про дозвіл опікуну від імені недієздатного громадянина на укладання договорів про розподіл спадкового майна», доповіла Цапів Ірина Михайлівна – начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради.
Про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав; про встановлення піклування над неповнолітнім та опіки над його житлом та майном; про влаштування на спільне виховання та проживання дітей, позбавлених батьківського піклування у дитячий будинок сімейного типу, доповіла Подставек Ганна Іванівна - начальник служби у справах дітей міської ради, яка роз'яснила присутнім інформацію про обставини життя дітей та причини доцільності таких рішень. За них усі члени виконкому проголосували одноголосно.

Після обговорення члени виконкому підтримали сім рішень, одне рішення (про коригування тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення у частині для КП «Бориславтеплоенерго») повернули на перегляд та доопрацювання.

Additional information