У нашій бібліотеці, як у вулику

Сьогодні,25 липня у бібліотеці-філії № 2 Бориславської МЦБС, що розташована по вулиці Трускавецькій, 45, відбувається прийом громадян фахівцем Бориславського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анною Маслей та начальником відділу обслуговування громадян у м. Бориславі Дрогобицького об'єднаного управління Пенсійного фонду Наталією Чечіль, начальником відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в м. Бориславі ДОУПФУ у Львівській області Оксаною Кацюриною.


Запитань у наших відвідувачів чимало, а що головне, наші партнери ввічливі та компетентні, відтак утворилась черга. Прийом відбувається у бібліотеці, значить відразу можна обміняти книги. Наші відвідувачі позитивно оцінюють таку практику співпраці. Отож, "по секрету" наші партнери йдуть нам назустріч і такі прийоми будуть продовжені і в інших бібліотеках міста. Це, в першу чергу, зручно бориславцям, а ми звикли працювати для Вас, шановні городяни.
Висловлюю щиру вдячність представникам Пенсійного фонду та Бюро за розуміння соціальної ваги у суспільстві та нагальної потреби у таких заходах. 
Наталя Бараняк, директор МЦБС

Additional information