Відбулась 31 сесія Бориславської міської ради сьомого демократичного скликання

26 липня 2017 року о 10:00 год в сесійній залі міської ради відбулося засідання 31 сесії Бориславської міської ради сьомого демократичного скликання.
Провів сесію міський голова Ігор Яворський та секретар міської ради Юрій Химин.

 

В залі присутні 24 депутати. На порядку денному було розглянуто три блоки питань.
Розпочали сесію з розгляду блоку питань "Різне". Першим заслухали питання  щодо встановлення  вишок мобільного зв’язку, про що доповів Косар Юрій  – начальник Бориславського РЕМ. Він поінформував, що до  нього звернулися мешканці вул. Шевченка, яких турбує питання розташування опори мобільного зв'язку "Водафон" в кількох метрах від їхніх будинків.
Було надано слово представнику "Водафон" Шафран Ірині. Вона поінформувала, що в лютому місяці між компанією "Водафон" та ПАТ "Львівобленерго" було  підписано договір про оренду опори для встановлення телекомунікаційного обладнання. Всі норми безпеки для жителів дотримані згідно з норм. Однак представники громади висловили протест проти будівництва такого типу опори мобільного зв'язку, висловлюючи занепокоєння технічним станом конструкції, що будується та впливом на здоров'я.
Міський голова звернувся до усіх з пропозицією створити тимчасову робочу групу з представників відділу надзвичайних ситуацій, депутатської комісії та громади, щоб детальніше вивчити це питання та з конкретними пропозиціями виступити на наступній позачерговій сесії. Роботи по будівництву опори мобільного зв'язку "Водафон" наразі призупинені.

Заслухали також звіт про роботу за шість місяців 2017 року керівника КП "Муніципальна варта" Леоніда Федевича. Підприємство від 25 листопада 2016 року, часу своєї реєстрації, здійснює охоронну діяльність, перевіряє територію та об’єкти міста щодо стану їх благоустрою, складає протоколи правопорушень, допомагаючи у веденні господарської діяльності в місті.

Доповів на сесії про роботу КП "Бориславводоканал" начальник підприємства Ярослав Лопушанський. Він окреслив проблематику діяльності підприємства та заходи, вжиті для покращення його функціонування і надання якісних послуг для жителів міста. Провівши детальний аналіз господарської діяльності та подавши його в цифрах, Ярослав Іванович підкреслив, що підприємство робить суттєві кроки в правильному напрямку виходу з кризи. Однією з критичних залишається ситуація з каналізуванням міста.

Також заслухано  інформацію  щодо відвідуваннями  членами  виконкому  засідань  виконавчого комітету. Міський голова дав доручення запросити на наступну сесію членів виконавчого комітету, які не відвідували засідань більше 50%.

Наступними розглянули фінансові та інші господарські питання доповідав начальник фінуправління міської ради Юрій Петрів. На розгляд депутатів він виніс наступні проекти рішень: про внесення змін в додатки  1,3 до рішення міської ради від  23.12.2016  року  No498  „Про  міський  бюджет  міста Борислава  на 2017 рік” за загальним фондом та про нову редакцію додатку  4 до рішення міської ради від 29.06.2017 року No734 «Про внесення змін в додатки 1,2,3,4 до рішення  міської ради від 23.12.2016 року No498 «Про міський бюджет міста Борислава на 2017 рік» за загальним та спеціальним фондом» Про внесення змін в додатки 2.3.4 до рішення  міської ради від 23.12.2016 року No498 «Про міський бюджет міста Борислава на 2017 рік» за загальним та спеціальним фондом. Подані рішення були прийняті.
Також про передачу металевої труби відділу освіти Бориславської міської ради доповіла Елла Качмарчик  – начальник  відділу  освіти міської ради. Роман Тарнавський  – начальник  управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради доповів по проекту  рішення  No377-мр/6
про  дозвіл  управлінню культури, молоді, фізичної культури та спорту на внесення змін до  кошторису доходів та видатків  за загальним фондом.

Альона Хомич   - начальник  служби  управління персоналом міської ради доповіла про внесення змін до рішення міської ради Про затвердження структури і штату апарат Бориславської міської ради та її виконавчих органів.

Про відмову у внесенні змін в детальний план території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. Гонти в м. Бориславі доповіла Ірина Клонцак – начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради.

Володимир Мельничок  – головний  спеціаліст  відділу правового забезпечення міської ради доповів про  реформування  газети  «Нафтовик  Борислава»  та комунального  підприємства Редакція народного  часопису «Нафтовик Борислава» та про внесення змін до рішення Бориславської міської ради від  11.12.2015  року  №  22  «Про  утворення  виконавчого комітету Бориславської міської ради»

На завершення розглянули 20 питань з врегулювання земельних відносин. Всі рішення з цього блоку були прийняті.
Після чого міський голова оголосив про завершення 31 сесії Бориславської міської ради сьомого демократичного скликання.
Additional information