Відбулась апаратна нарада

31 липня 2017 року в залі засідань виконкому відбулась традиційна щотижнева апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, яку провів міський голова Ігор Яворський.
Нарада відбулася за участі секретаря міської ради  Юрія Химина, заступника міського голови Світлани Солоненко та керуючого виконкому Ігоря Кобилецького.


Розпочалась нарада зі звіту щодо проведеної роботи за минулий тиждень в медичній сфері  нашого міста, про що доповів головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак. Він поінформував, що на минулому тижні відбувся забір крові для постраждалих учасників АТО. Здало кров 20 добровольців, всього зібрано близько 7 л крові. Також головний лікар проаналізував ситуацію з виплатою заробітної плати працівникам в цій сфері.
27-28 липня відбулися обласні змагання з пожежної безпеки. 27 липня наша збірна команда посіла друге місце, а 28 липня - збірна команда НГВУ посіла третє місце.
Щодо відділу освіти, то у навчальних закладах активно проводиться підготовка до нового навчального року,  про що доповіла в. о. начальника відділу освіти Майя Гоц. Міський голова акцентував свою увагу на темпах виконання робіт, що стосуються заміни вікон в навчальних закладах та садочках, та робіт з будівництва спортивних майданчиків. Ці роботи він пообіцяв проконтролювати особисто.

Щодо міського бюджету, його розхідної та дохідної частин  та прогнозу виконання бюджету до кінця року поінформував начальник фінуправління міської ради Юрій Петрів.
В. о. начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Ольга Плоскодняк повідомила, що на минулому тижні було проведено оповіщення громадян на строкову службу, вручено 67 повісток. Одна особа підписала контракт на військову службу за званням офіцера запасу.
Світлана Коновалова поінформувала, що проводиться робота з перерахунку субсидій - це 9 тисяч 400 справ, 70 % з яких уже опрацьовано.
Також інші керівники виконавчих органів міської ради прозвітували про проведену роботу на минулому тижні та отримали ряд зауважень, рекомендацій і доручень від міського голови Ігоря Яворського.
Нарада відбулася за участі місцевих ЗМІ.

Additional information