Відкриття філії "Ощадбанку" після реконструкції

Сьогодні відбулося відкриття оновленого приміщення філії бориславського відділення № 6308 відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" по вул. Шевченка, 18.
Освятив приміщення банку отець Григорій Поворозник. Він поблагословив як приміщення банку, так і працівників, побажав їм злагоди, терпеливості, розуміння до людей, а також Божої благодаті і опіки.


На відкриття завітав начальник Львівського обласного відділення „Ощадбанку" Ігор Романів. Він підкреслив, що модернізація відбулася не лише вигляду приміщення, а й виду послуг та банківських продуктів. Реконструкція банкових приміщень в першу чергу націлена на те, щоб бути ближчими до людей та створити комфортні умови праці для працівників.
Також привітав працівників банку та усіх жителів з такою приємною подією і міський голова Ігор Яворський. Він висловив своє приємне враження від модерно облаштованого приміщення банку, яке тепер є справжньою архітектурною окрасою міста. Та й за сервісом і облаштуванням дане відділення на сьогодні на крок попереду від багатьох приватних банків.
Проведена робота є хорошим прикладом для наслідування для тих, хто на перспективу має наміри проводити роботи в нашому місті. Міський голова привітав працівників із новинкою та побажав результативної роботи, адже у них уже все для цього є - знання, вміння, досвід, навики, а тепер ще й комфортні умови праці.
До привітань приєднався і директор Бориславського міського центру зайнятості Анатолій Стецун. Банк уже встигли відвідати перші клієнти та переконатися в комфортному та якісному наданні послуг в приміщеннях "Ощадбанку".

Additional information