Муніципальна варта. Повідомляйте про проблему для швидкого реагування

Відбулась координаційна нарада за участю міського голови Ігоря Яворського та керівника комунального підприємства "Муніципальна варта" Леоніда Федевича. Дане підприємство вже з початку року здійснює свою діяльність на території міста. Хочемо коротко ознайомити вас із напрямком діяльності даного підприємства.Метою діяльності Муніципальної варти є забезпечення реалізації міської політики в сфері благоустрою міста та дієвого контролю за дотримання Правил благоустрою та порядку утримання території міста Борислава виконавчими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності і підпорядкування, юридичними особами, їх філіями, представництвами, фізичними особамн-підприємцями та громадянами.

Також діяльність підприємства передбачає захист майна, забезпечення прав і законних інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених Закону України “Про охоронну діяльність”, здійснення іншої господарської діяльності

Одним із основних завдань, які ставить перед собою Муніципальна варта, - це сприяння виконанню рішень Бориславської міської ради та її виконавчого комітету, прийнятих у межах їх повноважень з питань дотримання Правил благоустрою та порядку утримання території міста Борислав, забезпечення охорони публічного порядку, а також профілактика правопорушень на території міста Борислава, у взаємодії з підрозділами поліції.

Також політика підприємства передбачає захист життя і здоров'я громадян, збереження їх матеріальних цінностей у разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемій, епізоотій, пожеж, інших надзвичайних ситуацій, сприяння органам і підрозділам поліції, іншим правоохоронним органам в реалізації ними своїх функцій, прийняття участі, у межах своїх повноважень, у забезпеченні військового та надзвичайного стану;

В сфері різноманітних видів господарської діяльності, Муніципальна варта може здійснювати їх згідно з діючим законодавством. У випадку, якщо якась діяльність вимагає спеціального дозволу (ліцензії) Муніципальна варта повинна одержати її у встановленому порядку та додержуватись визначених умов та правил здійснення даного виду діяльності (ліцензійних умов).

В ході наради міський голова наголосив керівнику комунального підприємства: «В місті є багато місць, які в терміновому порядку вимагають втручання інспекторів з благоустрою, і робота повинна виконуватись на найвищому рівні». Також очільник міста відмітив, що дане підприємство створене не як каральний орган і ефективність його роботи оцінюється не по кількості складених адмінпротоколів, а наведенні ладу і чистоти на вулицях міста.

Також просимо громадськість повідомляти нам про місця, де, на вашу думку, негайно повинні реагувати інспектори з благоустрою для наведення чистоти і порядку у нашому місті.

 

Зауваження складайте на номер гарячої лінії: 1550. Працює цілодобово.

Також можна звязатись безпосередньо з організацією в мережі фейсбук. Надаємо посилання.

Additional information