Рутинна робота над поповненням міської скарбниці

Бориславська міська рада щодо легалізації виплати заробітної плати інформує. З метою залучення до оподаткування податком на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами з доходів платника податку у вигляді заробітної плати, Бориславською міською радою в межах компетенції структурних підрозділів,постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з суб’єктами підприємницької діяльності, а саме :

  • Проведено 48 обстежень по м.Бориславу з питань легалізації зайнятості та найму працівників;
  • Проведено 2 семінари в рамках пілотного проекту з питань подолання незадекларованої праці спільно з представниками Головного управління Держпраці у Львівській області;
  • Надруковано 12 тис. буклетів, які у першому кварталі 2017 року роздані в кожне домогосподарство ;
  • Проведено 24 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;
  • Заслухано 184 платника, яківиплачують заробітну плату встановлену нижче законодавством встановленого мінімуму.


Наслідком проведеної роботи є зростання фактичних надходжень податку на доходи фізичних по суб’єктах підприємницької діяльності – фізичних особах у січні-липні 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на загальну суму 2560,4 тис.грн., або у 2,7 раза, в той час як зростання мінімальної заробітної плати склала у 2 рази.

Проте, за наслідками проведених обстежень встановлено, що далеко не всі суб’єкти підприємницької діяльності дотримуються вимог чинного законодавства з оплати праці.

Бориславська міська радавкотре звертається до суб’єктів підприємницької діяльностіщодо необхідності дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та попереджає про відповідальність за неналежне оформлення трудових відносин. Зазначимо, що за недотримання мінімальних державних гарантій оплати праці, недобросовісномуроботодавцю доведеться оплатити десятикратний розмірмінімальної заробітної плати, тобто 32000 гривень за кожного працівника, щодо якого вчинено порушення. Водночас особливо застерігаємо від спроб оформлення працівника на неповний робочий день, якщо він фактично працює повний робочий час. За це передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника щодо якого скоєно порушення, а на сьогодні ця сума становить 96000 гривень. Таку жсуму доведеться сплатити, якщо на підприємстві виявлять допуск працівникадо роботи без оформлення трудового договору (контракту).

Отож, підсумовуючи вищенаведене, міська влада звертається до всіх свідомих громадян міста з проханням повідомляти про адреси чи місця здійснення підприємницької діяльності з порушенням трудового законодавства з метою проведення обстежень таких суб’єктів.

Additional information