НЛО в Бориславі (НеЛегалізовані Об'єкти)

Відповідно до розпорядження міського голови від 29.06.2017 р. №149-р «Про затвердження складу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в новому складі» та від 05.07.2017 р. №162-р «Про затвердження робочої групи з проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності» в нашому місті з даного приводу проводиться активна робота.

 

В ході обстеження виявлено, що деякі торгові точки працюють не в правовому полі та з порушенням чинного законодавства. Також існує припущення, що перевірені наймані працівники здійснюють свою діяльність без оформлення трудового договору, оскільки вони відмовились називати свої анкетні дані.

 

По цих суб’єктах Бориславською міською радою підготовлено звернення з питань проведення інстаційних перевірок в Головне управління Держпраці у Львівській області.

 

Керівництво міста запевняє, що і надалі буде проводитись робота в цьому напрямку. Також керівники просять громадян нашого міста повідомляти про відомі «НеЛегалізовані Об’єкти». Натомість, міський голова запевнив, що реагування буде відбуватись миттєво для запобігання шкоди населенню та інших негативних наслідків такої діяльності.

 

Наголошуємо! "НеЛегалізовані Об'єкти" не несуть прямої відповідальності за життя і здоров’я вас і ваших близьких. Не здійснюйте купівлю в сумнівних, на вашу думку, торгових точках, особливу увагу приділяйте продуктам харчування!

Additional information