Чергове засідання виконавчого комітету

03 серпня 2017 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На розгляді було винесено 9 питань порядку денного.

Перед початком розгляду кожного проекту було заслухано пояснення доповідачів щодо доцільності прийняття конкретного рішення.

Основними питаннями були:

 

Про затвердження Комплексного плану заходів щодо профілактики кишкових інфекцій у м.Бориславі на 2017- 2021 роки. Доповідав завідувач Дрогобицьким міськрайонним відділом ДУ „Львівський обласний лабораторний центр” МОЗУ Біль Орест Володимирович.

Про утворення тимчасової комісії про прийняття у власність територіальної громади міста нерухомого майна, розміщеного на вул.Степана Бандери, 116-Б у м.Бориславі та про прийняття ДКП „Бориславсвітло” на баланс нерухомого майна, розміщеного на вул.Степана Бандери, 116-Б. Доповідала начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради Клонцак Ірина Дмитрівна.

 

А також, погоджували Програми розвитку інформаційного простору та фінансової підтримки діяльності комунальних підприємств „Редакція народного часопису „Нафтовик Борислава” та „Радіоредакція „Слово” на 2017-2019 роки. З цих питань доповідав начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Попель Лев Богданович.

Усі рішення членами виконавчого комітету були розглянуті та прийняті.

Additional information