Молодіжний центр є

3 серпня у читальній залі бібліотеки-філії № 6 для юнацтва Бориславської МЦБС відбулось святкове відкриття Молодіжного центру. Висловлюю щиру вдячність кожному присутньому на цьому заході, бо попри неймовірну спеку та літні вакації нас було багацько А серед нас лідери молодіжних та дорослих громадських організацій міста, активісти, депутати Бориславської міської ради, соціально-активна юнь та просто небайдужі до проблем молоді бориславці.

 
Ідею створення такого Центру ми виношували давно, але нам бракувало не ідей, а технічного оснащення. І от, з легкої руки Віктора Кравцова, голови МГО "Цвіт нації", МО УГП, поета, який переміг у конкурсі мікропроектів, що їх проводила Українська Галицька партія, бібліотеки міста отримали сучасне мультимедійне обладнання.Модератором заходу виступила Наталя Бараняк, о.Петро Підлубний, який одночасно є керівником місцевого "Карітасу" та ГО "Українська молодь Христові" поблагословив наші наміри. Прекрасні музичні номери нам подарували Настя Васькіна, Андрій Делінкевич, Віктор Кравцов, Микола Магур. Своїми думками про діяльність Центру ділилися: Віктор Кравцов, Галина Цибенко, Віра Курпіта, Любов Голубіцька, Ігор Пиріг, Анна Глод та Тарас Чолій.

Наші спеціальні гості: Тарас Чолій, Роман Лозинський, Іван Щурко та Ірина Моряк. 

Напевне мені нікого не потрібно переконувати, що комфортне і естетичне проведення часу в бібліотеці впливає на розвиток, виховує почуття прекрасного, позитивно впливає на емоційний стан людини. 

Відтак, сподіваюсь, що Центр працюватиме, залучатиме, або просто забиратиме з вулиці нашу молодь. І що саме головне, ми зробимо все можливе, щоб у нас було цікаво провоодити час. 

Вірю, що в нас вийде, адже ідею підтримали молодіжні рухи Борислава та державницькі структури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор Бориславської МЦМС Наталя Бараняк

Additional information