Бориславський парк «встає з колін»

08 серпня міський голова Борислава Ігор Яворський відвідав міський парк культури та відпочинку та зустрівся з його директором Ігорем Саганом.

Позитивні зміни, що відбулись на території парку, помітні. Ігор Яворський подякував керівникові та працівникам даного підприємства за суттєву роботу.

 


Нагадаємо, що заборгованість парку, яка утворилась на підприємстві за більш, ніж 10 років, не давала змоги проводити фінансово господарську діяльність. І лише цього року було знайдено механізм фінансової підтримки міського парку та прийнято вольове рішення про фінансування даного підприємства в об’ємі необхідному для нормальної роботи та повного погашення боргів попередніх періодів.Міський голова в свій час наголосив, що дане комунальне підприємство повинно колись почати свою роботу «з чистого листка», без будь-яких обтяжень. До чого зараз і планово підходить.

В підтвердження, наведемо факт: станом на сьогоднішній день з міського бюджету вже виплачено 413 328,00 грн. З яких: за кошторисними призначеннями – 398 664,00 грн. та на громадські роботи – 14 664,00 грн. Сума заборгованості наразі залишається на рівні 58 тис.грн.

 Ігор Романович підкреслив, що задоволений з приводу того, що в свій час запропонував Ігорю Сагану обійняти посаду директора парку. «П. Ігор оправдав мою надію реальними справами. – Наголосив очільник. – Також додам, що якщо динаміка змін в міському парку згодом не буде знижуватись, то дане комунальне підприємство й надалі може розраховувати на фінансову підтримку, та не лише для ведення фінансово-господарської діяльності, а й для покращення матеріально технічної бази».

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information