Міжнародні навчання стартували.

11 жовтня міський голова Борислава Володимир Фірман побував на пожежному полігоні міста, де розпочались Міжнародні навчання з підготовки особового складу підрозділів МНС, які проходитимуть 2 дні. Навчання відбуваються в рамках транскордонної Програми Співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», згідно якої на 90% фінансуються Європейським Союзом, а на 10% - українською стороною.

 

 

Участь у навчаннях прийняло 700 пожежників з України та Польщі. Було задіяно 41 одиницю техніки. Працівники підрозділів МНС виконували ряд завдань з гасіння амбару і резервуарів з нафтою та нафтопродуктами, проходили полосу психологічної підготовки та відпрацьовували саморятування.

 

На урочистих заходах були присутні: голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, який вручив підрозділам МНС у Львівській області ключі від двох нових пожежних автомобілів марки Merсedes, вартістю по 450 000 €, Григорій Васильович Рева  - генерал-полковник внутрішньої служби, заслужений працівник МВС України, колишній Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, два польські воєводи та представники консульства Польщі в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information