Бібліотеки Борислава йдуть в ногу з часом

8 серпня на базі бібліотеки-філії № 5 для дітей Бориславської МЦБС відбувся міжвідомчий семінар-тренінг "Імідж сучасного бібліотекаря", який провела зав. науково-методичним відділом Львівської обласної бібліотеки для дітей Любов Сташко.В рамках семінару відбулись практичні заняття, обмін досвідом, а також присутні обговорили виклики часу, які стоять перед сучасними бібліотеками. Було приділено увагу і рекламі бібліотеки. Навчання відбулось у дружній та невимушеній атмосфері. Бібліотекарі публічних бібліотек міста віддавно мають хорошу співпрацю з своїми колегами - бібліотекарями освітніх установ міста. 

Приємним став той факт, що  учасників заходу привітав міський голова Ігор Яворський, який в цей же день проінспектував хід капітального ремонту читальної зали центральної міської бібліотеки.

Переоцінити цей захід неможливо. Адже сучасне  суспільство досягло такого етапу розвитку, коли наявність висококваліфікованих спеціалістів є одним із найважливіших факторів розвитку будь-якої галузі. Ми усвідомлюємо той факт, що дедалі більшого значення набувають такі чинники, як професіоналізм, компетентність, вміння швидко та ефективно відповідати на вимоги часу, прагнення і здатність до отримання знань та фахове підвищення кваліфікації.

Відтак, практику таких тренінгів та майстер-класів будемо продовжувати. 

Наталя Бараняк, директор МЦБС

Additional information