З сесії міськради

Вчора, 10 серпня 2017 р., відбулось засідання 32 позачергової сесії Бориславської міської ради. Було прийнято ряд важливих рішень та звернень, що направлені на вирішення деяких проблем останнього періоду.

Зокрема, було прийнято звернення до керівництва компанії «Vodafone Україна», щодо зупинення робіт та проведення демонтажу конструкцій базової станції мобільного оператора на території Бориславського РЕМ по вул. Шевченка. Ця проблема гостро турбує мешканців даного мікрорайону.

 

Також серед основних важливих рішень були ті, що стосуються фінансів. Зокрема, вдалось виділити частину коштів на погашення заборгованості із заробітної плати медичним працівникам м. Борислава, виділити кошти нашим комунальним підприємствам. Приємним є і той факт, що депутати підтримали рішення, в якому передбачено фінансування робіт із благоустрою міста, а саме: співфінансування мікропроектів, заміна водогону по вул. Петлюри, каналізування мікрорайону Тустановичі, вимощення бруківкою тротуарів вул. Трускавецькій та Володимира Великого.

Загалом, депутати розглянули та прийняли 2 звернення та 15 рішень Бориславської міської ради.

 

Міський голова подякував депутатам за підтримані рішення, направлені на вирішення гострих міських проблем. І хоча це лише невелика їх частина, але спільна робота над ними - вже знаковий момент. Суттєво, що думки керівництва міста та міської ради, в лиці депутатського корпусу, мають спільно направлену позицію. «В такій команді, і з такими зусиллями вдасться в рази швидше подолати проблеми, котрі турбують громаду Борислава». – наголосив Ігор Яворський.

Additional information