На шляху до вирішення

У п'ятницю, 11 серпня, в мікрорайоні Тустановичі відбулась виїзна нарада міського голови Борислава Ігоря Яворського з керівництвом Дрогобицького держлісгоспу, зокрема, безпосереднім його керівником Матяшовським Василем Миколайовичем. Участь в даній зустрічі також взяли представники депутатського корпусу Бориславської міськради Ярослав Струс, Борис Шумило, Ігор Тарновецький, керівник КП «Бориславводоканал» Ярослав Лопушанський та директор КП «ЕКО-місто» Михайло Щербанік.Дана нарада ініційована міським головою з приводу проблемних питань, які утворились та накопичились внаслідок ведення фінансово-господарської діяльності лісівниками на території міста, і вирішення яких вже так довго потребує бориславська громада.

Отже, на обговорення виносили питання про розширення кладовища в мікрорайоні Тустановичі за рахунок земель лісового фонду, вирішення проблеми забруднення води локальних водозаборів та руйнування гравійних доріг технікою підприємства Дрогобицького держлісгоспу. Також міський голова запропонував даному підприємству зайнятись облагородженням джерела поблизу санаторію "Джерельний".

Позитивним залишається той факт, що по кожній проблематиці було досягнуто домовленості, а з окремих питань вже дано доручення на швидке реагування та вчинення робіт з усунення гострих проблем. Кожна із сторін переговорів заявила про свою готовність до співпраці.

Найближчим часом буде зрозуміло, чи всі домовленості набудуть практичного змісту. Про що інформуватимемо вас додатково.

Additional information