Нарада з керівниками комунальних служб

14 cерпня 2017 року у залі засідань Бориславської міської ради відбулась традиційна нарада з керівниками комунальних служб міста Борислава.
Провів нараду міський голова Ігор Яворський. Він наголосив, що ситуація, яка склалася в сфері житлово-комунального господарства міста, підготовка до опалювального сезону залишає бажати кращого. У зв'язку з чим керівник міста взяв під особистий контроль діяльність комунальних служб.


Проводиться підготовка міста до проведення Дня незалежності України, Дня нафтовика та 630-річчя Борислава, тому робота комунальних служб повинна проходити в посиленому режимі.
Розпочали нараду із наболілих питань. Директор КП «Бориславводоканал» Ярослав Лопушанський розповів про проведені роботи з ліквідації витоків, які значною мірою впливають на водопостачання у місті. Міський голова акцентував свою увагу на результатах роботи даного підприємства, які за прогнозами мали бути набагато вищими, послуги мали бути якіснішими та зобовязав керівництво дати розлогий звіт по фінансово-господарських питаннях даного підприємства.
Богдан Дубас, керівник КП «Бориславтеплоенерго» прозвітував про підготовку котелень, процес заміни теплотрас. Він також наголосив, що у зв'язку з підняттям ціни на газ, для беззбиткової роботи КП "Бориславтеплоенерго" неминучим є підняття тарифу, який дозволив би нормально функціонувати даному підприємству.
Також інші присутні керівники прозвітували про виконання завдань за минулий тиждень.
Одним з актуальних питань залишається неякісна робота працівників міських перевезень, які не дотримуються графіків руху, грубіянять, будучи на робочому місці. Як повідомив начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Богданович Попель, у зв'язку зі скаргами пасажирів, проводиться контроль роботи цих працівників. Планується обладнати автобуси системою GPS навігації, що дозволить в режимі онлайн відстежувати роботу перевізника на міських маршрутах.
За результатами наради міський голова дав ряд доручень керівники комунальних підприємств на цей тиждень та попередив, що сам особисто буде контролювати хід виконання робіт.

Additional information