Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в місті 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора

16 серпня в залі засідань Бориславської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в місті 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора. Засідання провели заступник міського голови Роксоляна Гарасимів та в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради Роман Тарнавський.


Членами оргкомітету детально обговорено запропоновану програму загальноміських заходів. Вирішено провести урочисте підняття великого Державного Прапора 23 серпня о 10:00 год, на площі перед міською радою.
Цього ж дня о 18:00 від пам'ятника С. Бандері стартуватиме автопробіг "Синьо-жовта Незалежність", організаторами якого є ГО "Спілка Воїнів АТО м. Борислава" та "Самооборона Борислава".
Пісенно-розважальний захід "Карооке", який популяризуватиме сучасну українську пісню, відбудеться о 19:00 в Парку культури та відпочинку.
День Незалежності розпочнеться святковими Літургіями у всіх храмах міста. Впродовж цілого святкового дня відбудеться комплекс заходів, який включатиме футбольний турнір на міському стадіоні СОТ «Нафтовик».
У Парку культури та відпочинку відбудеться мистецький флешмоб "Від війни плачуть" , організаторами якого є ГО "Платформа Кант". Поціновувачі музики зможуть насолоджуватися інструментальною феєрією Дитячої школи мистецтв. Наймолодші зможуть взяти участь у велопробігу та показати свою творчість у малюнку на асфальті "Моя рідна Україна".
Під час спортивного свята "Козацькі розваги" виступлять учасники спортивних шкіл та клубів нашого міста (секцій кікбоксингу, пауерліфтингу, боротьби та спортивних танців).
На літній сцені палацу культури о 19:00 год. розпочнеться святковий концерт до Дня Незалежності України, а вже о 21:30 усі бажаючі можуть відвідати дискотеку "Українське на всі 100".
Заступник міського голови Роксоляна Гарасимів закликала громадськість міста до активної участі у відзначенні державного свята та запропонувала подавати пропозиції.
В результаті засідання керівникам структурних підрозділів міської ради, які забезпечують і відповідають за організацію заходів та окремим керівникам підприємств, установ, організацій дано ряд доручень.
Програма заходів щодо святкування 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора буде висвітлена в афіші.

Additional information