Щоб навести лад на кладовищах

Частими зверненнями громадян на гарячу лінію в прямих ефірах "Радіоредакції "Слово" є скарги мешканців щодо стану кладовищ, та прохання вживати заходи для реагування.
Враховуючи ці звернення, сьогодні міським головою Ігорем Яворським та керівником КП "Еко-місто" Михайлом Щербаніком, на утриманні якого знаходяться кладовища, здійснювався об'їзд міських кладовищ, а також кладовища в с. Попелі.

Оцінено, що ситуація вкрай незадовільна. Керівника КП "Еко-місто" повідомлено, що така робота його підлеглих працівників, котрі відповідають за цю ділянку роботи, вважається неприпустимою, а простіше говорячи – халатною, тому й рекомендується подумати про кадрові зміни людей, що обіймають ці посади. На основі побаченого та за словами міського голови силами працівників комунальних підприємств привести всі кладовища у належний вигляд за короткі терміни не є можливим.

"Тому я буду звертатися до священнослужителів і закликати через них мешканців міста того чи іншого мікрорайону до допомоги комунальникам в наведенні ладу на кладовищах в спеціально визначені дні, для кожного кладовища окремо, де вони будуть прибирати бригадним методом, щоби ми максимально якісно привели у відповідність всі кладовища" – повідомив міський голова.

Additional information