Відбулось чергове засідання виконкому міської ради

17 серпня 2017 року в залі засідань міської ради відбулося відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На розгляді було шість питань порядку денного.


Заслухали інформацію про виконання бюджету міста Борислава за січень-червень 2017 року, про що доповів Петрів Юрій Ігорович – начальник фінансового управління міської ради, інформацію про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для ТзОВ „ДВ-Екосвіт" подав Попель Лев Богданович – начальник відділу економіки та торгівлі міської ради та про виконання місцевої програми регулювання земельних відносин у м. Бориславі доповіла Подоляк Галина Романівна – начальник відділу земельних відносин міської ради.
Серед питань були проекти рішень: про затвердження комісії з питань приватизації житла при виконавчому комітеті Бориславської міської ради у новому складі (доповідала Ружило Валентина Федорівна – головний спеціаліст відділу реєстрації міської ради), про внесення змін до п. 1.2 договору оренди нерухомого майна – приміщення на вул. Міцкевича, 3 у м. Бориславі (доповів Кікіс Роман Ігорович – начальник відділу комунального майна міської ради), про погодження внесення змін до Паспорта Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Борислава та смт. Східниця, громадян тимчасово переселених із зони АТО та АР Крим на 2016 – 2019 роки затвердженої рішенням міської ради від 31.01.2017 р. № 542 та Паспорта Програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям міста на 2017 – 2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.02.2017 р. № 571 (доповідала Цапів Ірина Михайлівна – начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради).

Після розгляду та обговорення всі проекти рішень були прийняті.

 

Additional information