ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ. ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ БЕЗ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ!

Відповідно до вимог чинного законодавства приступати до використання земельних ділянок можливо лише після отримання правовстановлюючого документу на земельну ділянку.
Бориславська міська рада звертається до всіх фізичних та юридичних осіб з проханням у разі використання земельної ділянки без оформленого правовстановлюючого документу терміново оформити документи в порядку визначеному чинним законодавством.
Для впорядкування земельних відносин та наповнення місцевого бюджету рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 15 вересня 2016 року № 214 утворена комісія з визначення та відшкодування територіальній громаді м. Борислава збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства.
Цією комісією розглядаються пропозиції по розрахунку розміру збитків, у вигляді упущеної вигоди, за використання суб'єктами земельних ділянок без правовстановлюючих документів.
У результаті вжитих заходів комісією щодо врегулювання земельних відносин за користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів до місцевого бюджету надійшло 18 481,44 грн.
У разі не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку Бориславською міською радою нараховуватимуться збитки за фактичне користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів.
Для отримання додаткової інформації рекомендуємо звертатися до відділу земельних відносин управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (вул. Шевченка, 42 каб. № 25) або за телефоном: 5-24-74.

Additional information