Про впорядкування діяльності пунктів прийому металобрухту

З метою запобігання нелегальної діяльності пунктів прийому металобрухту у нашому місті, робочою групою з проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють операції з металобрухтом, до складу якої входять представники міської ради, Бориславського відділення поліції, Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ, Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області та управління держпродспоживспілки у м.Дрогобичі, було проведено обстеження пунктів прийому металобрухту.

В результаті обстеження було виявлено, що на сьогоднішній день жоден з пунктів прийому металобрухту не має повного пакету дозвільних документів. Три суб’єкти підприємницької діяльності уже звернулись з заявами в ЛОДА для отримання акту обстеження на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» та інших нормативно-правових актів. Два пункти прийому металобрухту на час обстеження були зачинені. За результатами обстежень по кожному об’єкту складено акт обстеження.
Доводимо до відома суб’єктів господарювання, що відповідно до частини 1 статті 213 Кримінального кодексу України здійснення прийому брухту кольорових і чорних металів фізичними особами, здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів посадовими особами суб'єктів господарської діяльності, відомості про яких не включено до переліку суб'єктів господарювання, що здійснюють операції з металобрухтом, надання приміщень та споруд для розташування незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту, організація незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту - караються штрафом від тисячі п'ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до одного року.

Additional information