Щотижнева нарада із комунальними службами

Понеділкову нараду із керівниками комунальних служб міста міський голова Ігор Яворський розпочав із представлення нового керівника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради. За результатами конкурсу ним став Войтович Василь Васильович.


Начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Попель повідомив, що продовжується моніторинг щодо дотримання графік руху транспортних засобів для перевезення пасажирів. Уже є позитивні зрушення в цьому напрямку - покращив свій рух маршрут № 9 та № 5. Планується обладнати автобуси системою GPS навігації.
Ярослав Лопушанський, керівник КП «Бориславводоканал», поінформував, що ліквідовано витоки в мікрорайоні Тустановичі, дещо покращено якість поданої води по вулиці Трускавецькій.
Керівник КП»Муніципальна варта» Леонід Федевич отримав доручення активізувати роботу інспекторів з благоустрою для здійснення контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», організувати роботу відповідно до ліцензії на охоронну діяльність.
Представникам КП "Еко-Світ" та КП "Еко-місто" доручено спільно організувати роботи щодо належного облаштування майданчика для збору ТПВ.
Обговорювалися робочі питання підготовки благоустрою міста до проведення визначних державних свят 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора.


 

Additional information