Апаратна нарада

22 серпня 2017 року в залі засідань виконкому відбулась традиційна щотижнева апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, яку провів міський голова Ігор Яворський.

Під час наради керівники прозвітували про роботу відділів і управлінь та виконання завдань згідно протокольного доручення за минулий тиждень.

 

Прозвучали актуальні питання життя міста. По питаннях, які стосуються медичної сфери, доповів головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак. Він поінформував, що 1 вересня відділ терапії та ендокринології розпочне свою роботу в новому приміщенні по вул. Куліша. Також головний лікар оцінив ситуацію із заробітною платою в медичній сфері.

Про стан справ та готовність шкіл до початку нового навчального року повідомила начальник відділу освіти Елла Качмарчик. Щодо роботи проведеної по мікропроектах: придбано та завезено парти в ЗОШ №4, вставлені вікна у ЗОШ № 8 (роботи вже майже завершені), в ДНЗ № 11 проводиться установка вікон, щодо спортивних майданчиків гімназії і навчально-виховного комплексу - робота в процесі (вже зроблена бетонна основа та наступного тижня буде установлюватися споруда), щодо оновлення кабінету "Захисту Вітчизни" у ЗОШ № 7, то там вже закуплено облаштувань на шість тисяч гривень.  Начальник відділу освіти також надала інформацію по вжитих заходах щодо економії бюджетних коштів та результати проведеної роботи. Всього відділом зекономлено за сім місяців 2 мільйони 255 тис 100 гривень, що становить 80% до запланованого річного плану.

Начальник фінуправління міської ради Юрій Петрів проінформував про фінансовий стан бюджетних коштів. Свою увагу він звернув на комплектацію освітньої мережі. Наповнюваність класів шкіл м. Борислава не в усіх школах є задовільною. Також головний фінансист міста поінформував по виконання плану по мікропроектах та інше.

Лев Попель повідомив на нараді, що змінилось законодавство, яке регламентує діяльність пунктів прийому металобрухту, у зв'язку з чим за участі представників СБУ, поліції та інших служб було проведено перевірку місцевих пунктів такого типу.

Також Лев Богданович разом з депутатом міської ради Ярославом Струсом відвідали підприємство "Західукргеологія" у зв'язку з питанням щодо можливого розвитку та експлуатації джерел мінеральних вод та розвитку курорту в місті Бориславі. Результатом цієї поїздки стала домовленість про співпрацю. Також на сьогоднішній день у процесі підготовка до проведення конференсії присвяченої 630-річчю м. Борислава "Борислав вчора, сьогодні, завтра". Нагадаємо, що метою проведення конференції є створення міжнародного фонду для вирішення проблемних питань м. Борислава та розвитку міста. Його планують провести в переддень Дня міста Борислава.

Начальник міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Віталій Плоскодняк поінформував, що проводиться робота зі сім'ями учасників АТО на визначення їх потреб.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради Ірина Цапів повідомила, що на минулому тижні було проведено засідання робочої групи з питань легалізації робочих місць, обстежено 38 фізичних осіб-підприємців, 12 з яких виявилися незареєстрованими. Загалом за серпень місяць обстежено 105 об'єктів господарської діяльності.

Заступник міського голови Роксоляна Гарасимів звернулася як до керівників відділів міської ради так і до всіх мешканців долучитися до відзначення визначних державних свят Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

По завершенню апаратної наради міський голова Ігор Яворський  поінформував усіх, що 23 серпня о 13:00 в приміщенні міської ради відбудеться нарада щодо проведення обстежень на території міста суб'єктів підприємницької діяльності за участі представників підприємницької діяльності, поліції та служб, дотичних до цього питання. Як зазначив міський голова: "Попередньо проведені обстеження робочою групою показують, що є ще можливість залучити значний фінансовий ресурс, так як не всі громадяни на території міста здійснюють свою діяльність в правовому полі. А виконання дохідної частини бюджету є важливим питанням, над яким і ведеться робота."

Роман Тарнавський, начальник управління культури, молоді, фізичної культури та спорту звернувся до усіх начальників відділів та управлінь вивісити на будинках державні прапори.

На завершення міський голова привітав з ювілейною датою - 25-річчям служби в органах місцевого самоврядування,  працівника Бориславської міської ради Лева Богдановича Попеля, вручивши йому грамоту з подякою. Лев Богданович  на сьогоднішній день очолює відділ економіки та торгівлі міської ради.

Additional information