Як Борислав святкував 26 річницю Незалежності України

Ще не вмерла України ні слава, ні воля.
Ще нам браття українці усміхнеться доля...
Уже 26 рік поспіль 24 серпня наша країни святкує свою незалежність. 24 серпня 1991 року було прийнято Акт про проголошення незалежності України. У цей нелегкий час, коли десь там на Сході наші співвітчизники захищають кордони нашої Батьківщини своєю кров'ю, для нас це свято надзвичайно важливе. Незалежність колись вибороли наші батьки, а тепер наша черга її захистити від загарбників для наших дітей.


У Бориславі в цей визначний день проведено добірку цікавих заходів. З ранку у всіх храмах міста правилась святкова літургія, провадилась молитва за Україну та її Героїв. З нагоди Дня незалежності 0 10:00 на стадіоні "Нафтовик" було проведено футбольний турнір. Серед 10 команд, наша команда «Нафтовик» посіла почесне третє місце.
О 12:30 наймолодші громадяни міста взяли участь у велопробігу. Переможці отримали заохочувальні подарунки. А вже 0 16:00 год заходи розпочалися на різний смак. Любителі музики прослухали "Інструментальну феєрію" від безумовно талановитих вихованців школи мистецтв Борислава. За тематикою "Моя Україна" діти проявили свої художні здібності у конкурсі малюнку на асфальті. За найкращі роботи їм подарували розмальовки та блокноти.
Неординарно та захоплююче проведено театральне дійство "Від війни плачуть діти", що стало справжньою цікавинкою, таким собі ноу-хау сучасної театральної творчості та залишило незабутні спогади глядачам.
Дещо пізніше на спортивному майданчику парку відбулося спортивне свято "Козацькі розваги". Цікаві спортивні естафети та майстерні прийоми майстрів кікбоксингу неодноразово перехоплювали дух усім довкола, хто спостерігав.
А вже о 19:00 год бориславчани та гості міста зустрічали на сцені учасників урочистого концерту.
Серед яких: Марічка Кандур, Марта Крагиль, Божена Гамар, Маряна Куротчин, Ірина Гаман, Роксоляна Кузиляк, Ольга Кузимко, Надія Карпова та інші. Також традиційно виступили перед глядачами учасники гурту "Лемвківська студенка", студія бальних танців представила латино-американський мікс, порадувала глядачів студія східного танцю, виконавши "Салму", з високою майстерністю виконані номери циркової студії.
Завітали на святкування і священнослужителі, які благословили проведення свята, міський голова Ігор Яворський, секретар міської ради Юрій Химин, заступники міського голови Роксоляна Гарасимів та Світлана Солоненко.
Міський голова висловив подяку тим, хто захищає нашу країну на східних рубежах: "Низький уклін і шана усім учасникам гібридної війни, яка зараз триває в країні. Шановна громадо, закликаю усіх вас у щоденних молитвах згадувати усіх тих, хто захищаючи нас відійшов у вічність, і за тих, що зараз захищають нашу державу".
Роксоляна Гарасимів наголосила, що всіх нас об'єднує спільне прагнення - миру на українській землі. "Ми переконані в тому, що Україна буде мирною, незалежною, розвинутою серед найрозвинутіших держав світу". На цій урочистій частині привітань вручено грамоти найактивнішим жителям міста та організаціям.
У продовження святкової програми на сцені виступили учасники гурту "Гуцул-хуліган". Веселі, розважливі вони активно творили святковий настрій.
Подарунком для громади стали і номери учасників гурту "NAVSI100".
Усміхнені радісні обличчя українців, святкова атмосфера в переплетінні з талановитістю та патріотичними номерами переконували усіх, що Україна була, є і буде! І цього ніхто не змінить. Слава Україні!

 

 

 

Additional information