Розширена колегія освітян міста

29 серпня 2017 року в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулась освітянська колегія з нагоди початку нового навчального року.
Освітяни міста хвилиною мовчання вшанували пам'ять новітніх героїв, наших бориславців Сергія Шевчука, Віталія Глюза, Артура Гулика, Андрія Луціва, які загинули на сході України в боях за незалежність нашої держави.
З прийдешнім Днем знань, святом Першого дзвінка тепло привітала освітян заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, висловила слова вдячності за кропітку працю та вагомі здобутки.


З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти м.Борислава та смт.Східниця у 2016-2017 н.р. та завдання на 2017-2018 н.р.» виступила начальник відділу освіти Бориславської міської ради Елла Качмарчик, відзначила добрі справи у виконанні завдань на шляху реформування освітньої галузі:
•    успішну участь ЗНЗ у конкурсі мікропроектів обласного рівня та конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку;
•    якісну підготовку ЗНЗ до організованого початку нового навчального року;
•    поповнення матеріальної бази ДНЗ;
•    посилену увагу дітям з особливими потребами;
•    роботу з обдарованими дітьми;
•    пріоритетні напрямки виховної роботи школи;
•    участь педагогів у конкурсах фахової майстерності.

Освітяни міста беруть активну участь в обговоренні проблем реформування освітньої галузі, Концепції Нової Української школи та проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. Доповідач окреслила у своєму виступі проблеми освіти міста на шляху реформування освітньої галузі та озвучила завдання, які стоять перед педагогічними колективами установ освіти у 2017-2018 н.р.
В обговоренні доповіді взяли участь Ярослава Демко, методист міського методкабінету, Сніжана Шемеляк, завідувач дошкільного навчального закладу №3, Володимир Драган, директор Бориславської ЗОШ І-ІІ ступенів №3, Роксолана Флюнт, голова Бориславської міської профспілки працівників освіти і науки.
За вагомі здобутки у навчанні та вихованні підростаючого покоління, якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року, організацію методичної роботи в школі, участь у конкурсах педагогічної майстерності педагоги та працівники навчальних закладів були відзначені грамотами Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та відділу освіти Бориславської міської ради.

Additional information