Відбулась апаратна нарада

28 серпня 2017 року в залі засідань виконкому відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, яку провів міський голова Ігор Яворський. Розпочав нараду головний лікар центральної міської лікарні Віталій Головчак, який поінформував, що з 1.09.2017 р. ендокринологічне відділення міської лікарні буде знаходитися у приміщенні центральної міської поліклініки по вул. П. Куліша.

Фахівець з цивільного захисту Бориславського відділу ГУДСНС  України Дмитро Абдулін розповів про те, що 23 серпня зареєстрована пожежа по вул. Гоголя. Горіла дерев'яна безгосподарська будівля. Під час даної пожежі ніхто не постраждав. Надійшло повідомлення, про знайдену міну. Знахідка була розташована в лісі, на підйомі гори Бухів (територія Дрогобицького району). За допомогою піротехніків з дрогобицького рятувального загону міну було знешкоджено. Як виявилося вона німецького походження, тут знаходилася ще з часів другої світової війни.
Майя Гоц, спеціаліст відділу освіти, доповіла на нараді, що всі навчальні заклади завершують підготовку до початку навчального року. Відзначила, що у ЗОШ № 8 встановлено 28 віконних рам, завезено два комплекти парт у ЗОШ № 4, розпочато роботи по встановленню вікон у ДНЗ №11, розпочато роботи по встановленню спортивних майданчиків на території гімназії та ЗОШ № 6, здійснюється закупівля обладнання кабінетів "Захисту Вітчизни" у ЗОШ № 7 та природничо-математичного циклу в гімназії.
Начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради Василь Войтович повідомив, що на минулому тижні було завершено облаштування тротуару по вул. Трускавецькій, проводилось підключення до нового водогону по вул. В. Великого, відновлено парапет на Барабському мості, проводиться підготовка до проведення громадських слухань щодо конкурсу визначення управителів будинків.
Роман Тарнавський, в. о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту доповів про насичену програму заходів на минулому тижні щодо відзначення в місті 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора. Програма виконана згідно плану, усі заходи проведено за графіком. Працювала виїзна торгівля та атракціони для дітей, що сприяло проведенню свята. Також в неділю проведено літературно-мистецький захід приурочений 161-й річниці від дня народження Івана Франка. На даний момент проводиться підготовка до проведення 630 річниці від дня першої згадки про місто Борислав.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради Ірина Цапів повідомила про роботу відділу, зокрема, що на минулому тижні обстежено 16 суб'єктів підприємницької діяльності, а також, була проведена нарада з підприємцями міста щодо легалізації праці.
В кінці наради міський голова звернувся до усіх начальників відділів та управлінь зі зверненням про належну підготовку до наради, щоб після таких обговорень плідність праці зростала і відділи реалізували покладені на них обов'язки доклавши максимум зусиль.

Additional information