ДЕРЖАВА ПОДАЄ РУКУ ДОПОМОГИ

На Львівщині триває реалізація проекту «Рука допомоги». З метою залучення до цього проекту мешканців Борислава, сьогодні в черговий раз, в центрі зайнятості спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради проведено семінар.
Нагадаємо, що згаданий проект має на меті повернення до активної зайнятості членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Йде мова про можливість підвищення рівня життя таких осіб не за рахунок пасивної державної допомоги, що вимірюється в грошовому еквіваленті, а за рахунок отримання доходу від ведення трудової чи підприємницької діяльності. Реалізація проекту здійснюється Міністерством соціальної політики разом зі Світовим банком.
Присутні дізнались, що учасникам експерименту за їх вибором, гарантується працевлаштування на постійну роботу, участь в громадських роботах, а також отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для ведення підприємницької діяльності. А приведені конкретні приклади успішної реалізації проекту в Львівській області, сприяли окремим учасникам семінару в утвердженні віри та впевненості у власних силах. Так, за результатами семінару двоє осіб погодились взяти участь в проекті за напрямом сприяння в працевлаштуванні, одна особа серйозно задумалась над отримання фінансової допомоги для ведення підприємницької діяльності.
Особам, зацікавленим взяти участь в проекті, рекомендуємо отримати більш детальну інформацію за посиланням:https://goo.gl/QwFPPJ. А також запрошуємо для надання консультацій до Бориславського міського центру зайнятості (контактні особи: Савєльєва Наталія, Олена Шевченко) та Управління праці та соціального захисту населення (контактна особа - Надія Попович). Окрім цього, вичерпні відповіді на свої запитання Ви зможете отримувати щосереди на семінарах, які проводитимуть фахівці Бориславського міського центру зайнятості. Початок таких семінарів о 9 год за адресою вул. Шевченка, 49, зала №2.

Галина Цибенко
заступник директора
Бориславського міського
центру зайнятості

Additional information