Нарада щодо терапії та ендокринології

30 липня 2017 року відбулася нарада з питання подальшого використання обслуговування та збереження приміщень ендокринологічного та терапевтичного відділень ЦМЛ, які з вересня 2017 року буде переведено в частину приміщення поліклінічного відділення по вулиці Куліша.
У нараді взяли участь в. о. першого заступника міського голови Ігор Кобилецький, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, секретар міської ради Юрій Химин, головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак, начальник управління комунальної власності земельних відносин та архітектури Ірина Клонцак, а також представники КП "Муніципальна варта" та КП "Бориславтеплоенерго".
У ході наради обговорювались питання, щодо охорони даних приміщень та від'єднання їх від системи центрального теплопостачання.
За результатами обговорення було прийнято рішення, що охорону даних приміщень візьме на себе КП "Муніципальна варта", а КП "Бориславтеплоенерго" тимчасово від'єднає ці приміщення від теплопостачання, для зменшення витрат міського бюджету.
Ірина Клонцак повідомила, що на даний час виготовляється документація на дані приміщення з метою їх продажу на аукціоні. Також було наголошено, що цю роботу потрібно робити якнайшвидшими темпами, оскільки після тривалої відсутності експлуатації ці приміщення можуть прийти в непридатний стан та втратити комерційну привабливість.
Тому ще раз повідомляємо всіх охочих до придбання чи взяття в оренду даних приміщень звертатися до відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради.

Additional information