Святкування Першого дзвоника у ЗОШ №3

Сьогодні у нас велике свято, адже свято Першого дзвоника є святом кожної української родини. Кожна навчальна установа зустрічає нове покоління –першокласників, нову шкільну зміну.

В усіх навчальних закладах міста пройшли урочисті лінійки, зокрема у третій школі, поріг якої сьогодні вперше переступили п’ятдесят першокласників та із трепетом у серці сприймали сорок чотири одинадцятикласники, яких щиро вітала вся шкільна родина та гості свята, зокрема отець Микола Пишкович, міський голова Ігор Яворський, учасник АТО Ігор Здендяк.

Із вітальним словом до учасників навчально – виховного процесу звернувся міський голова міста Борислава Ігор Яворський, який зосередив свою увагу на значенні патріотичного виховання, здобутті навчальних компетентностей учнями для розвитку особистості. Висловив слова вдячності усім хто долучився до підготовки навчальної установи до нового навчального року та запевнив, що позитивні тенденції у розвитку школи і надалі будуть підтримані Бориславською міською радою у фінансовому плані з метою покращення навчальних умов перебування учасників навчально – виховного процесу.Additional information