До відома підлітків та молоді

Український інститут соціальних досліджень імені О .Яременка при підтримці Міністерства соціальної політики та технічній підтримці Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Нації (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Науковий супровід та підтримка національної відповіді щодо забезпечення прав підлітків та покращення їх доступу до медико-соціальних послуг» проводить онлайн-опитування підлітків та молоді віком 13-24 роки (у тому числі з груп ризику з різних регіонів України) «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування (КІТ)» (за методологією Всесвітньої організації охорони здоров’я).
Запрошуємо Вас взяти участь в дослідженні, яке стосується поглядів і особистого досвіду звернень за консультуванням і тестуванням на ВІЛ-інфекцію.
Анкета анонімна і своє ім’я повідомляти не потрібно. Опитування займе всього 15-20 хвилин часу та можна пройти за посиланням https://goo.gl/zAUFw5.
Ваша участь і відповіді дуже важливі для покращення роботи щодо протидії ВІЛ-інфекції та роботи з ВІЛ-інфікованими особами.
Будемо щиро вдячні за участь в даному дослідженні.

Директор БМЦСССДМ В. Й. Плоскодняк

Additional information