Апаратна нарада

4 вересня 2017 року відбулась апаратна нарада у міського голови з керівниками виконавчих органів міської ради.
Як повідомив головний лікар БЦМЛ Віталій Головчак, з 1 вересня ендокринологічне відділення міської лікарні розпочало свою роботу по вул. Куліша. 7 вересня заплановано офіційне відкриття та посвячення цих відділень. Продовжуються роботи з ремонту кабінету замісної терапії.


Начальник відділу освіти Елла Качмарчик повідомила, що на минулому тижні в усіх навчальних закладах міста проведено святкування Дня знань. Готується проект рішення на виконавчий комітет про затвердження мережі класів та учнів.
Начальник фінвідділу Юрій Петрів проаналізував ситуацію з наданням субвенцій. На наступний рік вона буде значно меншою, зокрема в освітній сфері, де залежатиме від наповнюваності класів. Щодо виконання бюджету планом до дев'яти місяців - бюджет виконаний на 111, 6% та на 77% планом до 2017 року.
Начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Богданович поінформував, що проводиться підготовка до конференції, яка має відбутися 9 вересня. Планується проведення інвентаризації джерел мінеральних вод на території міста Борислава.
Як повідомив начальник Бориславського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Плоскодняк відділом продовжується проводитися робота із дітьми та сім’ями, які потребують соціального супроводу, зокрема загиблих воїнів АТО, сім'ями-переселенцями. По мірі можливості їм надається різнобічна допомога та консультації.
Володимир Прідун, начальник відділу НС Бориславської міської ради, повідомив, що проводиться оповіщення призовників 1988- 1989 р. н.
В. о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Роман Тарнавський поінформував, що на минулому тижні відбулися фестини на Мразниці, та в неділю, 3 вересня, проведено традиційне свято меду. Проходить підготовка до Дня міста та конференції.
Ірина Цапів, начальник управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради, повідомила, що згідно з внесеними змінами в законодавство щодо оплати послуг за користування телефоном, внесено 50% пільгу для сімей загиблих в АТО.
Вкінці наради заступник міського голови Роксоляна Гарасимів зачитала інформацію щодо підготовки ЗОШ № 4 до початку нового навчального року. Територія навколо школи не впорядкована належним чином. "Слід відзначити, що територія навколо школи була перевірена 22 серпня представниками «Муніципальна варта». Директору школи було вручено припис про усунення адміністративного порушення, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів. 30 серпня директору школи Смоляку Сергію Йосиповичу за невиконання припису винесено догану відділом освіти." Також пані Роксоляна повідомила, що згідно з оновленою інформацією театралізованого дійства за участі Львівського академічного театру "Воскресіння", запланованого на 9 вересня не буде, проте цей захід буде замінено іншим. За детальнішою інформацією слідкуйте в ЗМІ та на офіційному сайті Бориславської міської ради.

Additional information