Освячення ендокринологічного та терапевтичного відділень Бориславської ЦМЛ

Сьогодні, 7 вересня 2017 року, відбулося освячення ендокринологічного та терапевтичного відділень ЦМЛ по вулиці Куліша.
Посвяту провели отці Олег Cмерека та Олексій Столяр.
Привітав медиків, пацієнтів, жителів міста з цією подією міський голова Ігор Яворський, який подякував в першу чергу усім, хто брав участь у прийнятті цього рішення та організації його реалізації. Ремонтні роботи у цих відділеннях виконані якісно та оперативно. Міський голова побажав, пацієнтам здоров'я, медичним працівникам комфортних умов праці. "У планах в цьому році є ще заміна водогону на цій вулиці та ремонт дороги, щоб людям, які будуть їхати на лікування було максимум комфортно".


Заступник міського голови Роксоляна Гарасимів також приєдналася до вітань. Вона подякувала працівникам ЦМЛ за роботу, відданість своїй справі для того, щоб мешканці нашого міста могли отримати якісні медичні послуги у нашій лікарні. Проблемні питання сьогоднішнього дня ще не всі вирішені та п. Роксоляна висловила впевненість у знайдені компромісу, а також привітала усіх присутніх з наступаючим Днем міста.
Головний лікар подякував усім, хто посприяв даному відкриттю та висловив надію, що це перший крок в покращенні медичного комплексу на вул.Куліша, а також висловив надію, що на одній території будуть об'єднані всі відділення.

 

Additional information