Відбулось засідання виконкому

7 вересня 2017 року в залі засідань міської ради відбулося відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На розгляді було 21 питання порядку денного.
Також була заслухана інформація про готовність загальноосвітніх навчальних закладів до початку 2017/18 навчального року про що доповіла Елла Качмарчик - начальник відділу освіти міської ради.


Серед основних питань були: Про внесення змін до рішення про затвердження комісії з питань контролю за виконанням перевізниками умов договору про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі у новому складі; про внесення змін до рішення про утворення комісії з перевірки відповідності проектно-кошторисної документації, яка подається забудовниками при складанні договорів про пайову участь у розвиток інфраструктури м.Борислава; про внесення змін до рішення про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Бориславської міської ради на 2017 рік, про що доповів Попель Лев Богданович – начальник відділу економіки та торгівлі міської ради
Також про внесення змін у додаток до рішення про затвердження дислокації дорожніх знаків на вулично-шляховій мережі м.Борислава у новій редакції по вул. С.Бандери та по вул. І. Франка доповів на виконкомі начальник відділу житлово- комунального господарства та енергозбереження міської ради Войтович Василь.
В.о.начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Роман Тарнавський подав на розгляд виконкому рішення щодо погодження батьківської плати за навчання дітей у Бориславській дитячій школі мистецтв. По цьому питання співдоповідачем виступила директор дитячої школи мистецтв Жукова Галина Ігорівна, яка обгрунтувала актуальність потрібного підняття ціни на послуги школи відносно інших міст та інфляції спричиненої часом.
Розглядалися питання щодо внесення змін у персональний склад комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації та про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради на 2017-2019 роки та колективних договорів між адміністраціями та профспілковими комітетами загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 на 2017- 2020 роки та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 на 2017-2020 роки, про що інформувала членів виконкому Ірина Цапів - начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради.
Баумкетнер Тарас Богданович – начальник відділу архітектури та містобудування міської ради, головний архітектор міста виніс на розгляд питання про присвоєння поштової адреси житловому будинку.
Всього прийнято 20 рішень, одне повернуто на доопрацювавння.

Additional information