Борислав обрав стратегію розвитку [+ФОТО]

9 вересня, в рамках святкування 630-річчя міста Борислава, з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у місті Бориславі на площі перед адмінбудівлею міськради проведено конференцію «Стратегія розвитку Борислава».

Міський голова Ігор Яворський в вітальному слові наголосив про суть проведення заходу, а саме: знайти правильний шлях і напрацювати «дорожню карту» щодо вирішення всіх без виключення проблем в місті. І тоді, крок за кроком, поступово, слідуючи прийнятому плану, долати перешкоди і відбудовувати наш Борислав. «Наше місто має великі перспективи, - наголосив Ігор Романович. – Ми повинні плідно працювати, і тоді навіть деякі наші недоліки зможемо перетворити в блага».

 


Народний депутат України Богдан Матківський привітав бориславців з ювілеєм: «На законодавчому рівні відбулись суттєві зрушення в допомозі Бориславу. Мова йде і про прийняту в Верховній Раді ренту, яка, звичайно, лише частково, але може вирішити деякі екологічні проблеми міста. Переконаний, що Верховна Рада і надалі дослухатиметься до наших пропозицій, і буде робити все можливе, щоб вони набули законного характеру».

Серед запрошених на конференцію був голова Львівської державної адміністрації Олег Синютка. Чиновник сподівається, що конференція стане приводом для предметної, фахової та дуже відвертої розмови. «Успіх – це стратегія, яка має бути погоджена на кілька років, а, можливо, і на декілька десятків років. – Зазначив голова ЛОДА, - І той напрямок, який сьогодні вибирає місто, має бути чітко обговорений і добре обдуманий. Тільки так зможемо подолати бар’єри, які постали сьогодні перед громадою». Олег Михайлович запевнив, що в  особі обласної ради і обласної державної адміністрації Борислав має «не лише партнера, а й лобіста, який готовий йти на всі виклики, відповідати допомогою, завжди підставити плече, і завжди разом рухатися вперед».


Підняті питання окреслили в історичному, екологічному, енергетичному та рекреаційно-санаторному блоках конференції.

Учасники зустрічі мали можливість відвідати історичні пам’ятки Борислава. А також святиню міста – Міжнародний паломницький центр в храмі святої Анни. Наприкінці, струнний квартет «Семпліче» подарував глядачам концертну програму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information