Місто нафтовиків відзначило свій 630-річний ювілей [+ФОТО]

Тиждень, що передував ювілею, був наповнений різного роду заходами, які були присвячені 630-річчю Борислава. Насичена програма розпочалась вже 8 вересня відкриттям Другого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокалу та гумору «Борислав сміється». Самі ж урочистості з цієї нагоди відбулися вихідними, 9 – 10 вересня. В суботу, впродовж дня, тривала конференція «Стратегія розвитку Борислава». Наприкінці, струнний квартет «Семпліче» подарував глядачам концертну програму. Паралельно, в міському Палаці культури відбувся Гала-концерт фестивалю «Борислав Сміється» за участю народного артиста України Степана Гіги, заслуженої артистки України Квітослави, Героя України, народного артиста України Анатолія Паламаренка.

 10 вересня, в неділю, з самого ранку розпочалось змагання рибалок на парковому озері. По всіх храмах Борислава відбувались богослужіння за наше місто. На стадіоні «Нафтовик»  - традиційний футбольний турнір «Кубок Нафтовиків", також проходив турнір з настільного тенісу, шаховий турнір «Білий король» та XX спартакіада для людей з особливими потребами. Любителі велоспорту взяли участь у велопробігу вулицями міста під назвою «Крути круто».

У післяобідній час відбулось багато цікавих заходів у міському Парку культури та відпочинку: спортивне свято «Королі жиму», Вікторина «Знай рідне місто», а також майстер-класи з побутово-ужиткового мистецтва, арт-фейси, малюнки на асфальті, благодійний ярмарок і мистецький пленер. Наймолодші учасники свята насолоджувались анімаційними шоу та взяли участь в різних дитячих розвагах.

На перевалі Борислав-Східниця проходив Чемпіонат України з гірських автоперегонів "Львівський Стандарт". Закриття змагань та нагородження призерів відбувалось під час урочистостей на сцені міського Палацу культури. Також відбулось нагородження активістів, які долучилися до розвитку міста.

Виконавці Paulman та Ivan Navi подарували місцянам святковий концерт. На завершення, відбулась святкова дискотека під назвою "Нам 6.3.0".

Additional information