На Львівщині тривають заходи Всеукраїнського «Олімпійського тижня»

Цими днями в межах Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» у загальноосвітній школі №3 міста Борислава відбувся тематичний олімпійський урок. Для проведення заходу ця школа була обраною не випадково, адже до дітей завітала випускниця цієї школи, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу з боксу серед юніорів Вікторія Вірт-Герасимович.

 

 

Спочатку діти мали нагоду ознайомитися з історією олімпійського руху, послухати цікаві відомості про зимові та літні Олімпіади, про відомих спортсменів Львівщини та України, про роботу відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області тощо.

 

Вікторія ж розповіла дітям про свій вид спорту, як і коли почала сама займатись боксом, як досягла успіху та поділилася зі школярами своїми враженнями про найкрупніші спортивні події. Враховуючи, що цю школу Вікторія закінчила не так давно, дехто з дітей чув та знають про здобутки Вікторії Вірт. Приємно, що багато дітей цієї школи займаються і цікавляться спортом і активно проводять своє дозвілля.

 

Для найбільш уважних і кмітливих, гостя провела олімпійську вікторину де кожен мав нагоду отримати подарунок з олімпійською символікою на згадку. Звісно не обійшлося без автографів та фотосесії.

 

Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту

Additional information